Redna zaposlitev

 NASTAVLJALEC ORODIJ 2

Dva prosta delovna mesta.

 Delovne naloge:

  • nastavljanje strojev, naprav in orodij za proizvodno delo,
  • skrb za kakovostno izdelavo izdelkov,
  • zagotavljanje zahtevanih rokov izdelave in količin izdelkov,
  • skrb za optimalno izkoriščenost strojev in naprav,
  • izvajanje manjših popravil in vzdrževalni del na strojih, napravah in orodjih,
  • skrb za doseganje proizvodnih normativov.

 Pogoji za zasedbo delovnega mesta:

  • izobrazba: –  Srednja poklicna ali nižja poklicna izobrazba tehnične smeri
  • druga znanja: – poznavanje osnov računalništva
  • od kandidatov pričakujemo marljivost/delovne navade

Kaj nudimo:

  • delo v dinamičnem okolju
  • redno in stimulativno mesečno plačilo
  • delo v mladem in dinamičnem kolektivu
  • podporo in učenje.

 Pri izbiri imajo prednost kandidati z ustrezno poklicno izobrazbo in izkušnjami pri delu v proizvodnji.

Z izbranimi kandidati bomo na tem delovnem mestu sklenili pogodbo o zaposlitvi  za določen čas 1 mesec. V primeru uspešnega uvajanja v delovni proces gre za dolgoročno zaposlitev.

 Pisne prijave sprejemamo v kadrovski službi podjetja ali po pošti do 03.05.2018.